Імфитнес Імбилдинг. Відеокурс з імфітнесу по системі Вагітон для жінок допоможе зміцнити м’язи тазового дна, підготуватися до пологів, покращити колір обличчя, розкрити свою привабливість, стати впевненіше та зменшити прояви хвороб (кандида, цистит, нетримання сечі тощо).
Заняття з тренажерами – це чудова можливість посилити відчуття під час близькості, відстрочити старість і відновитися після пологів: легко повернувши колишню силу м’язам, незалежно від того, якими були у вас пологи (природними або кесаревими) а також підняти внутрішні репродуктивні органи та усунути діастаз.

Імфитнес (Імбилдинг)- наскільки ефективними є відекурс?

Імфитнес Імбилдинг. У кожному модулі будуть відеоуроки та домашні завдання до кожного модуля. Тобі не треба нікуди їхати і гаяти час на дорогу. Ти проходиш курс у своєму темпі, коли тобі зручно.

Наш курс з імфітнесу допоможе зміцнити м’язи тазового дна, реабіліьувати втрачені можливості стану інтимних м’язів, поставити в правильне анатомічне положення матку, підняти та укріпити стінки піхви при опущенні та нетриманні сечі, підготуватися до пологів, покращити колір обличчя, розкрити свою привабливість, стати впевненішею та зменшити прояви хвороб (кандида, цистит, нетримання сечі тощо).
Заняття з тренажерами – це чудова можливість посилити відчуття під час близькості, відстрочити старість і відновитися після пологів: легко повернувши колишню силу м’язам, незалежно від того, якими були у вас пологи (природними або кесаревими) а також підняти внутрішні репродуктивні органи та усунути діастаз.

Імфитнес (Імбилдинг)- Відеокурс  включає

 • Методологія імфітнесу та жіноча анатомія
 • Перевірка стану МДТ(м’язів тазового дна) за допомогою Лазерного тренажера
 • Освоєння базових дихальних вправ «Уддіана» (вакуум), «Наулі» (техніка всмоктування), «Нижній прес», «Хвиля», «Качелі», «Башта», вправи по роботі з діафрагмою
 • Освоєння дихальних практик із застосуванням тренажерів та технік втягування м’язів тазового дна та низу живот
 • Відпрацювання вправ з Лазерним тренажером
 • Освоєння базових та просунутих даоських практик із тренажером Вагінальне яйце
 • Відпрацювання практики на втягування та утримання під час ходьби з тренажером «Вагінальне яйце»
 • Вправи та практики на відновлення анатомічного становища репродуктивних органів, профілактика гінекологічних проблем
 • Освоєння технік досягнення вагінального оргазму, мультиоргазму в сексі.

Що Ви будите вивчати:

 

Для проходження занять імфітнесу  необхідно буде придбати тренажери базового рівня. Це лазерний та вагінальне яйце

Даний комплект тренажерів є найефективнішим і перевіреним комплектом тренажерів для швидкого відновлення м’язів тазового дна та вагінального каналу, набуття навичок управління інтимними м’язами в сексі та відновлення!

Тренажер Лазерний Кегеля розвиває силу, глибину втягування та керованість м’язами тазового дна.Імфитнес (Імбилдинг) Тренажер Лазерный Кегеля

Головна перевага тренажера полягає в тому, що він простий у використанні і один із найкращих тренажерів для швидкого діагностування стану м’язів тазового дна.

Імфитнес (Імбилдинг)- вагинальное яйцо Вагінальне яйце – це спеціальне тренувальне яйце зі гладкою, дзеркальною поверхнею і шнуром.Тренажер Вагінальне яйце призначений, на відміну від аналогів, не тільки для носіння, але й для навчання вправ з методики Імфітнесу, таким, як “Втягування”, “Всмоктування”, “Опір”. Це відбувається завдяки конструкції тренажеру: гладкої, ковзної поверхні та наявності контрольного шнура з медичного ПВХ.

 1. Вимірювальна шкала

 

 В подарунок Ви отримаєте бонус: шкала та методичний посібник

Методичний посібник для занять Імфітнесом (електронний)

За консультацією звертайтесь до провідного спеціаліста Федерації Імфітнесу Наталії Дащенко

Відекурс Імфитнес Імбилдинг. Тобі відкриється доступ до персонального онлайн-кабінету. Там на тебе чекатимуть уроки з теорією, практиками, домашні завдання та навчальна література. Заняття будуть відкриті все й одразу. Ти зможеш проходити курс у зручному для себе ритмі.

Ми надаємо тобі:

  • 12 тижнів доступу до відеоуроків
 • Вступний модуль
 • 8  тижнів інтенсивні заняття
 • Набір базового набору тренажерів
 • Доступ до закритих уроків
 • Методички з домашніми заняттями, дві книги з імфітнесу
Додаткова інформація по курсу:
 • Тривалість доступу до занять 3 місяці
 • Доступ надається протягом 5 хв з моменту оплати курсу
 • Ціна курсу 6400 грн.  3200грн.

Регистрация

  Заборони до курсу:
  Вагітність, кровотечі, незайманість, новоутворення, що швидко ростуть, гострі запальні процеси і докторська заборона на генітальний секс за медичними показаннями.
  Хочу займатися у центрі індивідуально!
  Оффлайн – заняття “один на один” з тренером, також можливі. Деталі нижче за посиланням
  Детальніше про курс у центрі