Лазерний тренажер для жінок Vagiton Laser використовують для розвитку та керованості м’язів тазового дна (Levator Ani) та нижнього відділу вагінального каналу, а також напрацювання керованості цих м’язів.

 

Винахідником цього тренажера є засновник методики імбілдингу (система Вагітон) Ю. Корнєв. Цей тренажер в даний час не має аналогів за якістю зворотного зв’язку, який дає змогу чітко і точно визначити стан м’язів тазового дна. В даний час у Міжнародній школі імбілдінгу застосовується остання розробка Ю. Корнєва, новий, удосконалений лазерний тренажер для жінок, що складається із двох сфер різного діаметру. Різниця між цими тренажерами у розмірі діаметрів. Кожен з цих тренажерів є цільною окремою  конструкцією, що являє собою стрижень, довжиною 115 мм, на кінці якого знаходиться куля діаметром 35 (20) мм. На протилежному кінці стрижня знаходиться кріплення лазерного покажчика.

Лазерний тренажер для жінок Vagiton Laser

Легкий у догляді та виготовлений як і тренажер Вагінальне яйце з біоінертногомедичного полімеру, який вступає в реакцію з мікрофлорою вагіни.Принцип дії тренажеру Vagiton Laser заснований на відпрацюванні навичок втягування та розслаблення м’язів тазового дна (Levator Ani), та поділ роботи цих м’язів з діафрагмальним (черевним) диханням. Результат правильності таких дій відстежується за допомогою зворотного зв’язку як руху точки лазерної указки. За амплітудою променя лазерної указки можна визначити стан і динаміку розвитку тазового дна (Levator Ani). Чим сильніше підтягнуте тазове дно, тим нижче опуститься точка лазерної указки, чим сильніше розслаблення, тим піднімається вище. За допомогою ТЛ добре видно, як добре та швидко розвиваються тазового дна, наскільки швидко та повно вони можуть керуватися та розслаблятися.

 

Лазерний тренажер для жінок Vagiton Laser.

Показання до застосування:

  • Профілактика опущення та випадання внутрішніх органів малого тазу;
  • Посилення чутливості інтимних зон та розвиток вагінального оргазму;
  • Підготовка до безболісних пологів;
  • Відновлення розтягнутих тазових та вагінальних м’язів після пологів;
  • Нормалізація менструального циклу;
  • Поліпшення крово-, лімфообігу та обміну речовин, ліквідація застійних явищ в органах малого тазу;
  • Післяпологове відновлення вагінальних м’язів, профілактика опущення внутрішніх органів, нормалізація менструального циклу, розширення вен малого тазу, підготовка до безболісних пологів, посилення сексуальних відчуттів при статевому акті, досягнення вагінального оргазму.

Купити тренажер Vagiton Laser Ви можете у нашому магазині за посиланням: Вагітон лазер 2 сфери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *