Покращити потенцію

Як покращити потенцію самому?

Ні для кого не є таємницею, що чоловікам дуже необхідно мати гарну потенцію завжди, навіть у похилому віці. Відмінна потенція робить чоловіка повноцінним! Дуже важливо для будь-якого чоловіка мати хорошу стабільну потенцію. Є безліч чоловіків, які хочуть мати дітей і в більш зрілому віці, а ще й буває так, що чоловік літнім одружується з молодою жінкою і йому просто гостро необхідно бути в гарній формі з міцною стабільною ерекцією.

Практично кожна невдача у ліжку морально ранить будь-якого чоловіка. Чи варто переживати, що потенція не завжди міцна та тривала у чоловіка? Стоїть! Адже саме добрий і міцний стояк і означає, що чоловік здоровий. 

Будь-який чоловік, при появі у нього проблем з ерекцією, просто зобов’язаний негайно усувати причини, що викликали ослаблення потенції.Чому зникає потенція? Причини ослаблення потенції різні – втрата нормальної потенції може бути через ожиріння, слабнути потенція може так само через цукровий діабет, велика ймовірність втрати нормальної потенції у людей з серцево-судинними захворюваннями.

Дуже часто потенція пропадає або слабшає через ослаблений організм цілком, який втратив свою гарну форму під впливом постійних стресів, вживання сигарет і алкоголю, регулярний сидячий спосіб життя так само викликає послаблення потенції.

Засоби для покращення потенції

Найефективніші засоби щоб покращити потенцію це настоянка женьшеню або елеутерококу. Настій з цих трав приймають за такою схемою: в перший день – на половину склянки води розбавити одну краплю настоянки, в наступні дні кількість настойки збільшують на одну краплю, кількість води залишається такою ж.

Необхідно довести кількість крапель до 28, таким чином весь курс триватиме 28 днів. Один раз на три місяці курс потрібно повторювати. Ви не тільки зміцните потенцію, але й увесь організм в цілому! Обов’язково прочитайте інструкції прикладені до настоянок женьшеню та елеутерококу, купуючи їх в аптеці – є можливі побічні ефекти, такі як безсоння тощо.

Підвищення потенції за допомогою контрастного душу або контрастної ванни.

Також добре покращують потенцію домашні процедури із застосуванням  контрастних ванн чи душу для нижньої частини тіла чи статевих органів чоловіка. Для процедури знадобляться два тазики: один із холодною/прохолодною водою, а другий – з гарячою. Починаючи з гарячої води, поперемінно сідайте у кожен таз на 30 секунд.

Загальна тривалість сеансу – 15 хвилин. Тривалість загального курсу – щонайменше 2-а тижні. Так само, як і попередній, один раз на три місяці курс можна повторювати.

Якщо причина слабкої потенції хронічна втома

Для чоловіків, які страждають на хронічну втому, викликану шаленим режимом роботи і недосипання рекомендуємо приймати ванну з додаванням відвару лаврового листа на 15 хвилин. Для того, щоб її приготувати, необхідно заварити листя лаврового листа, потім злити цей настій у наповнену ванну. Цю процедуру необхідно виконувати перед сном, тривалість прийому лаврової ванни – від 15 до 30 хв. залежно від ступеня хронічної втоми чоловіка. Можна чергувати прийом ванної з лавровим листом та з квітками ромашки – ромашку за раніше описаною схемою заварювати. Дуже добре допомагає підвищити потенцію йога та спеціальні вправи Кегеля для чоловіків, ознайомитися з якими можна за посиланням – Тренажери Кегеля та вправи Кегеля для чоловіків, що покращать потенцію та підвищать якість сексу

 

Активні точки для масажу для зміцнення ерекції

Точки для масажу при слабкій потенції розташовані на руках, ногах та на хребті (нижче за поперек). Почнемо про точки на руках для покращення потенції. Вони симетрично розташовані на лівій та правій руках. Щоб знайти їх, покладіть перед собою ліву руку долонею вниз. Великим і вказівним пальцями правої руки візьміться за кісточки на зап’ясті лівої руки, потім посуньте пальці на 1-1,5 см ближче до ліктя. На правій руці розташовані точки так само, як і на лівій.

На стопах ніг є дві пари точок, при впливі на які потенція зміцнюється. Перша пара точок розташована прямо по центру п’яти, як лівої стопи, так і правою. Друга пара – на бічній внутрішній стороні п’яти як на лівій так і на правій стопі.

Активні точки для масажу на спині можна знайти так – необхідно сісти прямо та покласти руки на пояс за наступною схемою – долоні на спині, великі пальці на животі. Необхідно перемістити долоні ближче до хребта і вниз до сідниць. Правильно розташовані долоні посередині між попереком та куприком. Необхідно розминати пальцями долонь області по обидва боки вздовж хребта трохи переміщаючись вгору і вниз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *