Вправи Кегеля, для чого вони чоловікам?

М’язи тазового дна (МТД) виконують наступні функції:

1.   Утримують на місці сечовий міхур, пряму і тонку кишку, тобто органи малого тазу.

2.   Виконують функцію контролю сечовипускання, тобто захищають від неприємних випадковостей при напрузі. Також до м’язів тазового дна належить дуже важливий для сексуального життя м’яз — bulbocavernosus, який охоплює основу пенісу. Саме цей м’яз забезпечує стійку ерекцію та потужне сім’явиверження.

Близько 40 відсотків чоловіків, що страждають на еректильну дисфункцію, після курсу вправ Кегеля / тренування Кегеля повертають нормальну ерекцію, а біше 30 відсотків значно покращили її.

Також вправи Кегеля призначають чоловікам у період реабілітації після лікування раку простати, для відновлення сексуальних функцій.

Як знайти м’язи Кегеля

Це не складно. Уявіть, що ви захотіли пописати, але в даний момент не має такої можливості. Стисніть м’язи, ніби намагаєтеся стриматися від сечовипускання. Стиснуті м’язи – це м’язи Кегеля.

Як правильно виконувати класичні вправи Кегеля для чоловіків

Класичний алгоритм дій наступний. Потрібно стиснути м’язи тазового дна (МТД) та утримувати їх у напруженому стані протягом 5 секунд. Потім необхідно розслабити їх. Вправу рекомендовано повторювати 10-20 разів. Для досягнення кращих резільтатів потрібно виконувати цю вправу 2–3 рази протягом на доби.Скоріше за все, на перших тренуваннях ви не зможете виконати одразу 10–20 вправ. Це цілком нормальне явище, потрібно продовжувати займатися.Велика перевага вправ Кегеля полягає у тому, що для їх виконання не потрібні особливі умови. Тренуватися можна будь-де.

Як зробити тренування більш різноманітними

Якщо вам набридає виконувати одну й ту саму класичну вправу Кегеля, пропонуємо декілька її варіантів. Ви можете обрати якусь одну, або робити її у комбінації з іншими — все одно досягнете необхідного результату.

1. Стискання м’язів ануса

Потрібно стиснути м’язи анусу на вдиху, затриматися на 5-10 секунд, а потім видихнути і розслабитися. Вправа повторюється 10-20 разів.

2. Збільшуйте швидкість скорочення м’язів

Класична вправа Кегеля є статичною: стискаєте м’язи, тримав їх у напруженні деякий час, відпускаєте. Додаєте динаміки: стискаєте та розтискаєте м’язи тазового дна якомога швидше. Робіть по 10 швидких скорочень, після цього відпочиваєте 15–20 секунд і повторюєте вправу ще декілька разів.

3. Зробіть стискання та утримання

Стискайте м’язи з максимальним зусиллям та тримайте їх на максимумі напруги на протязы 10-15 секунд. Після цього потрібно повільно розслабитися. Виконуйте вправу 2-3 рази.

4. Робіть сідничний місток

Тренування КегеляНайбільш ефективний та популярний варіант вправ Кегеля – сідничний місток. Для виконання вправи Кегеля необхідно лягти на спину та зігнути ноги в колінах, не відриваючи плечей, лопаток та ступнів від підлоги, намагайтеся підняти таз на максимальну висоту. Стискати м’язи Кегеля у такому положенні не потрібно: вони вже будуть знаходитися під навантаженням.Можливі варіанти:

• Статичний: утримати таз найвищій точці на 5–10 секунд, потім опустіться на підлогу. Рекомендовано робити по 10-15 повторень.

• Динамічний: якнайшвидше піднімайте та опускайте таз. Також рекомендовано робити по 10-15 повторень.

5. Піднімайте ноги

Тренування Кегеля

Для виконання вправи потрібно лягти на спину, зігнувши ноги в колінах, потім підтягнути їх до грудей так, щоб стегна були перпендикулярні до підлоги. Повернутися у вихідне положення. Робити по 10-15 повторень.

Тренажери Кегеля

Комплектація тренажер Кегеля Any Kegel-300 | Допомагає покращити ерекцію, пролонгувати статевий акт, розширити свої можливості в сексуальній сфері, позбутися простатиту, аденоми простатиНа нашому сайті ви можете купити новітні тренажери Кегеля для чоловіків, призначені для покращення потенції, підвищення якості сексу, профілактики та лікування простатиту. Також ці тренажери дозволяють виконувати вправи Кегеля / тренування Кегеля у інтерактивній ігровій формі. Тренажер Кегеля для чоловіків Any Kegel покращить стан вашого інтимного здоров’я та  дозволить отримати задоволення від тренувань. Цей тренажер поставляється у комплекті з планшетом, призначеним для виконання різноманітних налаштувань, вибору режиму та візуального відображення всієї інформації, що зчитується з сенсора робочої поверхні тренажера.

Коли можна очікувати результатів

Якщо ви займаєтеся регулярно, через 3-6 тижнів можно буде відчути результат: зменшаться або зникнуть проблеми з нетриманням сечі та значно покращиться якість сексу.Якщо ви не отримали очікуваного результату, вірогідніше за все ви не  правильно робите вправи. Наприклад, не даєте потрібне навантаження м’язам тазового дна, напружуючи замість них прес або сідниці.Аби переконатися, що ви напружуєте саме ті м’язи потрібно роздягнутися, встати перед дзеркалом та напружити м’язи Кегеля. Якщо все зроблено вірно, мошонка відчутно підніметься.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *