Вправи Кегеля для чоловіків, система Вагітон

Погляньмо, як живе сучасний чоловік?

Стреси, недосипання, хронічна втома, статеві зв’язки з різними партнерками, несприятлива екологія… війна.

А як же сучасний чоловік дбає про своє здоров'я?

Вправи Кегеля для чоловіків (Система Вагітон) дуже важливі для їхнього інтимного та сексуального здоров’я – покращення потенції, зміцнення ерекції, пролонгація статевого акту, лікування простатиту та геморою.Час від часу чоловік відвідує тренажерний зал, басейн для заспокоєння душі. Є й ті, хто постійно займаються спортом, активно відпочивають та взагалі ведуть здоровий спосіб життя. Однак, якщо чоловік хоч якось доглядає своє тіло, то дбає він при цьому про своє інтимне здоров’я? Зараз мова піде не про безпечний секс, а про чоловіче здоров’я, чоловічу силу.

Усюди активно рекламуються та висвітлюються лікарські препарати та біологічно-активні добавки «їжа для потенції», які мають лише короткостроковий ефект. Великим попитом користуються урологи. А Ви не замислювалися про те, що можна підтримувати та покращувати своє інтимне здоров’я за допомогою своєрідної лікувальної фізкультури? Існують спеціальні вправи для інтимних м’язів, у тому числі і для м’язів таза, які дуже добре впливають на репродуктивні органи і складну мережу судин, що оточують їх. Посилення сили м’язів цієї області має значення для поліпшення здоров’я як чоловіки, так і для жінки.

Інтимна гімнастика для чоловіків за системою ВАГІТОН – це унікальний метод, що дозволяє досягти колосальних результатів у сфері інтимної сфери. Ви зможете не лише покращити потенцію, а й навчитесь контролювати тривалість статевого акту. Пройшовши курс занять, Ви можете навчитися підтримувати інтимні м’язи в тонусі. У Вас з’явиться внутрішнє джерело чоловічої сили. Ваше тіло знову набуде втраченої статності і стрункості. Чоловічий імбілдинг (імфітнес) – також застосування інноваційних тренажерів Кегеля для чоловіків і апаратів.

Корейські тренажери Кегеля для чоловіків:

Американський тренажер Кегеля для чоловіків:

Про це має знати кожний чоловік!!!
 • Стан інтимного здоров’я та якість сексуальної сфери залежить лише від тебе;
 • Мати уявлення про анатомічну будову інтимної зони, розуміти свою статеву конституцію та еротичний код;
 • Як правильно тренувати інтимні м’язи (м’язи тазового дна).
Вправи Кегеля для чоловіків, а також чоловічий імбілдинг з використанням тренажерів, це гармонізація сексуальної сфери, відновлення чоловічого здоров’я, профілактика захворювань сечостатевої системи. Цей ефект обумовлений:
 • зменшенням застійних явищ у малому тазі;
 • масажем органів тазу (в т.ч. простати);
 • зміцненням насіннєвих канатиків і м’язів, що піднімають яєчка;
 • посиленням тонусу сім’явивідних проток та поліпшенням сперматогенезу;
 • підвищенням захисних властивостей слизової оболонки сечівника;
 • покращенням статевої функції (підвищення потенції; покращення та посилення ерекції; якісний контроль за еякуляцією).
Вправи Кегеля для чоловіків | Покращити потенцію | Система Вагітон | Покращення потенції
М'язи тазового дна у чоловіків та жінок
Про анатомію

Чоловічий таз відрізняється від жіночого тазу лише пропорціями. Основна відмінність полягає у розмірі внутрішнього кільця. У жінок воно ширше, т.к. через нього проходить дитина. М’язи тазового дна у жінок і чоловіків мають одні й ті самі назви і потребують тренування. Цибулинно-губчастий м’яз у чоловіків є основою члена (у жінок він оточує вхід у піхву та уретру). Група м’язів levator ani (леватор ані) у чоловіків впливає на передміхурову залозу, сприяючи ліквідації застою (у жінок звужують вагину ззаду). У чоловіків ці м’язи від природи сильніші.

Тільки ми вже знаємо, якщо свідомо не включати тазові м’язи в роботу, роблячи спеціальні вправи, м’язи не будуть розвиватися і навіть у спортивних чоловіків вони слабшають, а у тих, хто багато часу проводить сидячи, починають атрофуватися, додаються застійні явища малого тазу. (Зверніть увагу на те, як відвисає мошонка з роками та як при ерекції член вже підіймається не до дванадцяти, а лише до 9 годин.) А вже після 35 років, майже кожний 2-й чоловік завітав на прийом до уролога…

Функції м’язів тазового дна

Переривають сечовипускання, підсилюють ерекцію – шляхом стискання венозного відтоку (це проявляється підвищенням щільності члена, підняттям його зі становища 9 годин на положення 12 годин, але тільки посилення ерекції, прямого відношення до процесу ерекції вони не мають).

М’яз, що піднімає задній прохід, щільно прилягає до простати. Тренуючи м’яз, діємо передміхурову залозу, сприяючи ліквідації у ній застійних явищ. Робота всіх м’язів стимулює роботу органів малого тазу, підтримує органи черевної порожнини та малого тазу у нормальному анатомічному положенні.

Внутрішні та зовнішні чоловічі статеві органи

До зовнішніх статевих органів відносяться статевий член, передня частина сечівника (уретра) і мошонка.

Внутрішні статеві органи – яєчка, придатки яєчок, насіннєві канатики з сім’явивідними протоками, передміхурова залоза, насіннєві бульбашки.

Статевий член – чоловічий зовнішній статевий орган; складається з двох кавернозних тіл і спонгіозного тіла. Виконує дві основні функції: виведення сечі з організму через сечівник, що проходить між кавернозними тілами, та участь у зляганні (у тому числі виведення секрету статевих залоз).

Мошонка – чоловічий сполучнотканинний орган з безліччю м’язових волокон, розташований під статевим членом. Має форму мішка, розділеного на дві половини, і є вмістилищем для яєчок, їх придатків та насіннєвих канатиків. Основна функція мошонки – регуляція фізіологічно нормальної температури яєчок, яка потрібна на утворення сперматозоїдів.

Яєчко – парний чоловічий орган, розташований у мошонці. Яєчка відповідають за вироблення сперматозоїдів та за синтезування чоловічих статевих гормонів (андрогенів), головним чином тестостерону.

Придатки яєчок, розташовані ззаду від кожного яєчка, є звивистими трубкоподібними органами. Вони сперматозоїди досягають повної зрілості. Сім’явивідна протока являє собою щільну трубку, яка починається від нижнього кінця хвоста придатка і відкривається загальним протоком з насіннєвим бульбашкою в передміхурову частину сечівника. Він проводить сперматозоїди з придатків яєчок у задню частину сечівника.

Передміхурова залоза (простата) – непарний м’язово-залізистий чоловічий статевий орган, розташований у передній нижній частині малого тазу під сечовим міхуром. Через передміхурову залозу проходять сечівник і сім’явиносні протоки. Простата бере участь у підтримці сперматогенезу, забезпеченні пересування сперматозоїдів сім’явивідними протоками.

Насіннєві бульбашки відносяться до сім’явивідних шляхів. Вони розташовані між дном сечового міхура, передміхурової залозою та прямою кишкою. Виглядають як звивисті трубки, що мають вигляд довгастих сплющених тіл. Секрет насіннєвих бульбашок утворює основну частину сперми.

Як зміцнювати інтимні м’язи

Методика тренування інтимних м’язів у чоловіків ідентична методиці тренування жіночих інтимних м’язів, за винятком використання тренажерів.

Координація всіх м’язів

Щоб відчути всі м’язи тазового дна й надалі повноцінно зміцнювати їх, необхідно виділити «5 точок», тобто. навчитися стискати м’язи окремо до кожної зони. Зовсім розділити м’язи не можна, проте навчитися працювати ними з явним акцентом на одну із зон можна і потрібно!

Варіант однієї вправи Кегеля для чоловіків

Сидячи оголеним навпочіпки (тобто потрібно зігнути ноги в колінах і триматися на пальцях ніг) перед великим дзеркалом. Намагайтеся на протязі 1-ї секунди максимально підтягнути яєчка догори. Потім потрібно розслабити мошонку, щоб яєчка знову опустилися і повернулися у вихідне положення. Як тільки яєчка опустилися, знову намагайтеся підняти їх (підтягнути). Одночасно, разом з мошонкою, втягується живіт та задній прохід.

Так потрібно зробити 4 рази. Відпочиньте протягом 3-10 секунд та зробіть вправу ще 4 рази. Так потрібно зробити 24 підходи (загалом 96 підтягувань).

Підтягуєте яєчка – робите короткий та різкий вдих. Розслаблюєте – робите пасивний видих.

Після того, як навчитеся робити цю вправу сидячи, виконуйте її з положення стоячи. В подальшому, для кращого ефекту від вправи, потрібно чергувати її виконання у положенні сидячи та стоячи.

Присвятіть 15 хвилин щодня на виконання цих простих та доступних будь-якому чоловіку вправ.

Автор публікації: Дмитро Олександров

 • Сертифікований тренер з чоловічого імфітнесу;
 • Сертифікований тренер з жіночого імфітнесу;
 • Сертифікований сексолог-консультант у сфері інтимного здоров’я;
 • Сертифікований секс-коуч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *