Мужской имбилдинг. Підготовка тренерів з чоловічого Імфітнесу. Міжнародний Тренінговий Центр «Формула Кохання» – це єдиний центр, який готує Сертифікованих тренерів з чоловічого Імфітнесу для Міжнародної Федерації тренерів з Імфітнесу, Сексологів та Секс-коучів

Стати тренером з чоловічого Імфітнесу це опанувати нову, цікаву, затребувану, перспективну професію, навчитися будувати свій власний бізнес. Це стабільний високий заробіток та гнучкий графік роботи. Запрошуємо вас пройти цей курс та стати Сертифікованим тренером з чоловічого Імфітнесу у вашому регіоні.

Проблема чоловічого здоров’я стоїть досить гостро, а чоловікам, хотілося б, щоб із завидним успіхом міцну ерекцію і все життя бути активним у статевій сфері.

Хто такий тренер з чоловічого імбілдингу (імфітнес, вумбілдінг), і чому ця професія так затребувана в даний час? Мужской Имбилдинг

Тренер з чоловічого Імфітнесу допоможе не тільки покращити сексуальне життя, за рахунок навчання за спеціальною методикою для чоловіків, але й оздоровити та покращити стан усієї сечостатевої сфери.

Ви скажете, що у вас там все гаразд і ніхто ще не скаржився. Не сумніваємося, але все-таки, дайте відповідь на запитання: — чи можете Ви переводити свою сексуальну енергію в життєву, досягаючи тим самим результатів у роботі, бізнесі, а не дратуватися даремно через, припустимо, тимчасову відсутність сексуальних відносин?

– Чи володієте технікою множинного оргазму?

– Чи можете робити масаж простати своїми ж м’язами тазового дна?

– Продовжувати і повністю контролювати статевий акт, за рахунок сильних і керованих м’язів (і біцепси тут взагалі ні до чого)

Тренер з чоловічого імфітнесу допоможе, розповість і навчить. з глибоким розумінням, анатомії, фізіології, функціонування всієї сечостатевої сфери, репродуктивної системи, а також можливих психологічних моментів.

Чому навчання з чоловічого імбілдингу (імфітнесу) потрібно проходити саме у Міжнародному тренінговому центрі
«Формула Любові»

 1. Ми єдина в Україні Міжнародна Федерація тренерів з імфітнесу, сексологів та секс-коучів.
 2. Тільки найкращі фахівці. З 10-ти річним досвідом роботи у темі інтимного фітнесу. До нашої команди з підготовки тренерів входять: тренери з інтимного фітнесу, урологи, фізіотерапевти, хірурги, сексологи.
 3. Після навчання видається міжнародний сертифікат «Тренер з чоловічого імфітнесу».
 4. 70% практики 30% лекції та семінари. Максимально насичена програма.
 5. У нас найбільша база знань у сфері імбілдингу, імфітнесу, сексології.
 6. Підтримка у закритій групі-телеграм, спілкування із провідними фахівцями країни.

Переваги навчання у нас:

 1. Індивідуально-груповий графік. Уся практика проходить індивідуально. Семінари та лекції у групі від 2-5 осіб.
 2. Після кожного семінару видаються додаткові матеріали з навчання: відео, статті, електронні книги, електронні методичні посібники.
 3. Укладання офіційного договору про співробітництво та навчання.

Тренер з чоловічого імбілдингу (імфітнес, вумбілдінг) це:

 • Фахівець із чоловічого сексуального та інтимного здоров’я, який допомагає тренувати інтимні м’язи, у тому числі м’язи тазового дна за методикою Кегеля, Даоських чоловічих практик, за системою Вагітон та інших сучасних методик тренувань м’язів тазового дна.
 • Реабілітолог, який допомагає відновитися після операцій із інтимного здоров’я, запобігає появі проблем в інтимній сфері. Допомагає у відновленні гормонального тла.
 • Консультант у виборі тренажерів, методики та ефективності їх використання.
 • Майстер енергетичних та даоських практик, з відновлення енергії та набуття рівноваги та гармонії з собою та навколишнім світом.
 • Проблема чоловічого здоров’я стоїть досить гостро, а чоловікам, хотілося б, щоб із завидним успіхом міцну ерекцію і все життя активувати у статевій сфері.
 • Інструктор з чоловічого Імфітнесу допоможе не тільки покращити сексуальне життя, за рахунок навчання за спеціальною методикою для чоловіків, але й оздоровити та покращити стан усієї сечостатевої сфери.

  Програма навчання

  • Вивчення основ чоловічого Імфітнесу, сексології, психології та медицини
  • Практичне оволодіння методиками початкового, базового та просунутого курсу Чоловічого Імфітнесу
  • Освоєння навичок правильного професійного навчання
  • Вивчення основ побудови власного бізнесу та технік продажів

Після закінчення навчання підготовки тренерів з чоловічого Імфітнесу та складання іспиту видається сертифікат Мужской имбилдинг

Сертифікат про успішне проходження курсу за програмою тренера з чоловічого імфітнесу (система Вагітон)

Кваліфікаційний сертифікат тренера з чоловічого Імфітнесу!

Повний перелік тренерської програми з чоловічого імфітнесу Мужской имбилдинг


Докладніше

Повний перелік тренажерів та дод. матеріалів, що додаються до курсу


Докладніше

Результатом спільної роботи фахівців «Формула Кохання» та Корейської компанії «Furunmedical» (розробка та виробництво тренажерів для чоловіків) стала запатентована авторська програмою з чоловічого Імфітнесу з використанням Корейських тренажерів.

oblozhka-metodichka-imbilding-1-710x1024 (1)
1-1-714x1024

 • Ми працюємо лише індивідуально!
 • Вас навчатимуть 6 найкращих викладачів Міжнародного тренінгового центру «Формула Кохання»!
 • Ми укладаємо з Вами Договір та виконуємо свої зобов’язання!
 • Рівень підготовки відповідає світовим стандартам
 • Термін підготовки 3 місяці (2 заняття на тиждень)!
 • Для іногородніх передбачається комбінована програма навчання!
 • Індивідуальний графік складається з урахуванням віддаленості, можливостей і може чергувати як заняття у zoom (online), так і приїзд на навчання до Києва (offline).

Мужской имбилдинг Тренажери Кегеля  для чоловіків

Реєстрація