Курс

Міжнародний Тренінговий Центр «Формула Кохання» – це єдиний центр у світі, який готує Сертифікованих тренерів з Чоловічого Імфітнесу

В даний час відбувається омолодження проблем серед чоловіків у сексуальній сфері та в інтимному здоров’ї. Альтернатива – це заняття з методики Чоловічого Імфітнесу!

Стати тренером з чоловічого Імфітнесу це опанувати нову, цікаву, затребувану, перспективну професію, навчитися будувати свій власний бізнес. Це стабільний високий заробіток та гнучкий графік роботи. Запрошуємо вас пройти цей курс та стати Сертифікованим тренером з чоловічого Імфітнесу у вашому регіоні

Хто такий тренер з чоловічого імбілдингу (імфітнес, вумбілдінг), і чому ця професія так затребувана в даний час?

Тренер з чоловічого імбілдингу (імфітнес, вумбілдінг) це:
 • Фахівець із чоловічого сексуального та інтимного здоров’я, який допомагає тренувати інтимні м’язи, у тому числі м’язи тазового дна за методикою Кегеля, Даоських чоловічих практик, за системою Вагітон та інших сучасних методик тренувань м’язів тазового дна.
 • Реабілітолог, який допомагає відновитися після операцій із інтимного здоров’я, запобігає появі проблем в інтимній сфері. Допомагає у відновленні гормонального тла.
 • Консультант у виборі тренажерів, методики та ефективності їх використання.
 • Майстер енергетичних та даоських практик, з відновлення енергії та набуття рівноваги та гармонії з собою та навколишнім світом.
 • Проблема чоловічого здоров’я стоїть досить гостро, а чоловікам, хотілося б, щоб із завидним успіхом міцну ерекцію і все життя активувати у статевій сфері.
 • Інструктор з чоловічого Імфітнесу допоможе не тільки покращити сексуальне життя, за рахунок навчання за спеціальною методикою для чоловіків, але й оздоровити та покращити стан усієї сечостатевої сфери.

Проблема чоловічого здоров’я стоїть досить гостро, а чоловікам, хотілося б, щоб із завидним успіхом міцну ерекцію і все життя бути активним у статевій сфері.

Інструктор з чоловічого Імфітнесу допоможе не тільки покращити сексуальне життя, за рахунок навчання за спеціальною методикою для чоловіків, але й оздоровити та покращити стан усієї сечостатевої сфери.

Ви скажете, що у вас там все гаразд і ніхто ще не скаржився. Не сумніваємося, але все-таки, дайте відповідь на запитання: — чи можете Ви переводити свою сексуальну енергію в життєву, досягаючи тим самим результатів у роботі, бізнесі, а не дратуватися даремно через, припустимо, тимчасову відсутність сексуальних відносин?

– Чи володієте технікою множинного оргазму?

– Чи можете робити масаж простати своїми ж м’язами тазового дна?

– а продовжувати і повністю контролювати статевий акт, за рахунок сильних і керованих м’язів (і біцепси тут взагалі ні до чого)

Загалом бути здоровим, активним, мужнім, лицарем на коні у всіх сенсах.

Тренер з чоловічого імфітнесу допоможе, розповість і навчить. з глибоким розумінням, анатомії, фізіології, функціонування всієї сечостатевої сфери, репродуктивної системи, а також можливих психологічних моментів.

Зміцнення, розвиток, оздоровлення інтимної сфери (інтимного здоров’я) – за допомогою ефективної дієвої методики, тренажерів зі зворотним зв’язком, класних вправ, що розвивають, і унікальних практик

Після закінчення навчання підготовки тренерів з чоловічого Імфітнесу та складання іспиту видається сертифікат.

Сертифікат про успішне проходження курсу за програмою тренера з чоловічого імфітнесу (система Вагітон)

Кваліфікаційний сертифікат тренера з чоловічого Імфітнесу!

Чому навчання з чоловічого імбілдингу (імфітнесу) потрібно проходити саме у Міжнародному тренінговому центрі «Формула Кохання»

 1. Ми єдина в Україні Міжнародна Федерація тренерів з імфітнесу, сексологів та секс-коучів.
 2. Тільки найкращі фахівці. З 10-ти річним досвідом роботи у темі інтимного фітнесу. До нашої команди з підготовки тренерів входять: тренери з інтимного фітнесу, урологи, фізіотерапевти, хірурги, сексологи.
 3. Після навчання видається міжнародний сертифікат «Тренер з чоловічого імфітнесу».
 4. 70% практики 30% лекції та семінари. Максимально насичена програма.
 5. У нас найбільша база знань у сфері імбілдингу, імфітнесу, сексології.
 6. Підтримка у закритій групі-телеграм, спілкування із провідними фахівцями країни.
 7.  

Переваги навчання у нас:

 1. Індивідуально-груповий графік. Уся практика проходить індивідуально. Семінари та лекції у групі від 2-5 осіб.
 2. Після кожного семінару видаються додаткові матеріали з навчання: відео, статті, електронні книги, електронні методичні посібники.
 3. Укладання офіційного договору про співробітництво та навчання.

Програма навчання

Повний перелік тренерської програми з чоловічого імфітнесу
Повний перелік тренажерів та дод. матеріалів, що додаються до курсу

Результатом спільної роботи фахівців «Формула Кохання» та Корейської компанії «Furunmedical» (розробка та виробництво тренажерів для чоловіків) стала запатентована авторська програмою з чоловічого Імфітнесу з використанням Корейських тренажерів.

oblozhka-metodichka-imbilding-1-710x1024 (1)
1-1-714x1024

Реєстрація