Чоловіча сексуальність і Імбілдинг на даний час є предметом уваги великої частини сильної статі.
Чоловіча сексуальність і ІмбілдингТренінг веде  психолог, сексолог, автор запатентованої програми по чоловічому Імбілднгу Дмитро Олександров.
Тренінг дозволить кожному розібратися зі своєю природною сексуальністю, а також зрозуміти свій еротичний код. Конфлікт між природною сексуальністю та еротичним кодом найчастіше виникає через відсутність розуміння себе. Наприклад, під статевою конституцією чоловіка мається на увазі бажану кількість завершених статевих актів за певний проміжок часу. Наприклад, на тиждень, місяць

Під завершеним статевим актом мається на увазі такий акт або дії, що його замінюють, які закінчуються статевим задоволенням-оргазмом

Ви дізнаєтеся, що таке цикл сексуального контакту і на якій фазі можуть відбуватися зриви.

Дізнаєтеся, що таке психологічна переробка позитивного та негативного досвіду у сексі.

Особливе місце у сексуальності чоловіка займає рівень тестостерону, тому що він відіграє роль у підвищенні фертильності, якості сперми та у бажанні сексу – лібідо. У сучасного чоловіка зриви можуть відбуватися з еректильною функцією та пролонгацією статевого акту.

Чоловічий імбілдінг (Імфітнес) відіграє велику роль у відновленні втрачених функцій – лібідо, ерекції, регулювання тривалості статевого акту, інтимного здоров’я.

Чоловічий Імбілдинг (Імфітнес)це тренування інтимних м’язів, до яких належать м’язи тазового дна для покращення кровообігу, усунення застійних явищ у чоловічих репродуктивних органах. Імбілдинг для чоловіків – це комплекс вправ. До них відносяться дихальні, енергетичні даоські практики, фізичні вправи та обов’язково тренування на спеціальних тренажерах.

Теми семінару Чоловіча сексуальність і Імбілдинг

Чоловіча сексуальність і ІмбілдингЧоловіча сексуальність і ІмбілдингОсобливості сексуальності сучасного чоловіка. Культ фалосу у культурах різних народів. Міфологія про чоловічу сексуальність.

Чоловіча сексуальність та її складові.

Цикл сексуальної взаємодії та її складові.

Чоловічий Імфітнес – сучасна тренажерна методика тренування інтимних м’язів у чоловіків.

Анатомічна будова та функціонування органів малого тазу – основа розуміння проблем сексуальних дисфункцій у чоловіків.

Програма чоловічого Імфітнесу. Тренування 5 зон м’язів тазового дна – сексуальних дисфункцій, спричинених психогенними факторами та слабкістю м’язів тазового дна.

Огляд сучасних тренажерів для чоловіків та їх використання у методиці чоловічого Імфітнесу.

Знайомство з тренажерами для чоловічого Імбілдингу

 

Телепередача про чоловічий Імбілдинг

Додаткова інформація  семінару Чоловіча сексуальність і Імбілдинг

Тривалість 2,5 год.
Вартість: 1600 грн

Залишити заявку на покупку тренінгу