Поняття імфітнесу, як методики тренування інтимних м'язів жінок

Імфітнес (раніше Імбілдінг, за системою Вагітон) – методика тренування інтимних м’язів, за допомогою тренажерів та спеціальних практик Кегеля, ДАТ, йоги, тантри, танцю живота спрямовані на гармонізацію сексуальної сфери та жіночого здоров’я.

Результатом від занять імфітнесом є звільнення від сильного болю під час критичних днів. А також комплекс вправ цієї методики допоможе зачати, виносити і легше народити малюка, привести м’язи в тонус після пологів, без гормональних препаратів, відсунути настання клімаксу, позбутися стресового нетримання сечі, опущення матки та стінок піхви, запобігти запальним процесам та пухлинам. Крім усього цього, безперечно приємним бонусом стане те, що відчуття від сексу стануть яскравішими і у вас, і у партнера.

Імфітнес, крім того, що зібрав у своїй методиці найкраще з йоги, східних танців, тантри, кама-сутри, не мало взяв від давніх східних практик. Ще в ті часи жінки практикували мистецтво управління інтимними м’язами, використовуючи при цьому кам’яні та дерев’яні яйця, вигадували різні тренажери та способи тренування вагіни.

Основні напрямки роботи школи жіночого імфітнесу

З 2008 року основним напрямком тренінгового центру «Формула Любові» є навчання жінок тренуванню інтимних м’язів. За ці роки тут пройшли навчання понад 10 тисяч жінок із України та інших країн світу.

Курс підготовки тренерів з жіночого ІМФІТНЕСУ

Центр “Формула Любові” є єдиним офіційним центром підготовки тренерів з Імфітнесу (система Вагітон). Тут наш досвід говорить за нас — майже за 14 років роботи, ми підготували понад 100 тренерів з Жіночого Імфітнесу, які успішно працюють у різних країнах світу.

Майстер-клас «Імфітнес. Секрети Великих Коханок»

Це ексклюзивний майстер-клас – презентація методики Імфітнес (раніше: Імбілдинг) система Вагітон – тренування інтимних м’язів жінок, для відновлення та покращення жіночого інтимного здоров’я, а також розкриття природного потенціалу жінки.

Ми хочемо допомогти кожній жінці дати можливість відчути більше впевненості у собі, розвіяти сумніви та страхи, полюбити, усвідомити та прийняти власну унікальність та неповторність!

Заняття імфітнесом для жінок

На заняттях початкового та базового курсу викладач надає інформацію з анатомії інтимних м’язів; відомості та принцип роботи тренажерів з якими працюємо; докладно пояснює виконання кожної вправи, що входять до методики тренувань з Імфітнесу.

Всі вправи розбираються і виконуються до результату, у тому числі відпрацювання технік в домашніх умовах.

Необхідні атрибути для занять: Одяг, в якому буде комфортно тренуватися (коротка спідниця/лосини, футболки, шкарпетки). Заняття з тренером проводяться в одязі, без оголення. Введення тренажерів не потребує допомоги тренера чи візуального спостереження.

Імфітнес та медицина

Сертифіковані тренери з імфітнесу співпрацюють із фахівцями у галузі гінекології, сексології та андрології.

У 2019 році, в центрі «Формула Любові» (м.Київ), спільно з гінекологами запущено медичну програму занять з Імфітнесу з жінками, які мають опущення матки 2-го ступеня. У цю програму, крім занять з Імфітнес, включена робота на корейських тренажерах лінійки Any Kegel та апараті низькочастотних коливань Kegel Doza.

 

З травня 2019 року, викладач Оксана Лугвіщик, займається дослідженням на тему «Динаміка змін функціонального стану організму жінок, із синдромом слабкості м’язів тазового дна, під впливом програм фізіотерапії»

Наші відео відгуки