Декілька слів про чоловічий Імфітнес

Чоловічий імфітнес (імбілдинг) – це комплекс сексуальних практик Даоських, вправ Кегеля, Карсай масажу, енергетичних, дихальних, фізичних вправ з тренуваннями на тренажерах Hnj-500 і Hnj-300.

Методика пробуджує та прокачує сексуальну енергію по всьому тілу, підвищує потенцію, сексуальну активність та чоловічу силу. Трансформація цієї енергії забезпечує досягнення успіхів у роботі та бізнесі, покращуючи якість життя.

Ти, напевно, здогадуєшся, що жінки ставлять знак рівності між мужністю та сексуальністю? Один із існуючих міфів говорить: мужній означає сексуальний! І як часто одне не відповідає іншому! Якщо у ліжку чоловік не виправдовує очікування жінки, він у її очах перестає бути мужнім. Тоді у чоловіка настає розчарування, падає самооцінка, з’являється депресія, проблеми спальні переміщуються у побут, роботу, кар’єру. Прості вправи Кегеля корисні для чоловіків при вирішенні проблем з ерекцією, пролонгацією статевого акту, зниженні лібідо, застійних явищах в області малого тазу, простатиті та їх профілактиці.

Основні напрямки роботи школи чоловічого фітнесу

Курс підготовки тренерів з чоловічого імфітнесу

Центр «Формула Любові» є єдиним офіційним центром підготовки тренерів з чоловічого Імфітнесу для Міжнародної Федерації тренерів з імфітнесу, сексологів та секс-коучів.

Кілька років провідні фахівці центру «Формула Любові» спільно з розробниками корейської компанії Furun Medical Co Ltd займалися тестуванням та розробкою сучасних тренажерів для тренування інтимних м’язів чоловіків. Саме заняття на цих тренажерах лягли в основу авторської методики чоловічого імбілдингу (Імфітнесу) та використовуються зараз

Майстер-клас «Імфітнес – нова вершина чоловічої сили та успіху»

Ти розкриєш та зміцниш свій природний потенціал, посилиш чоловічу потенцію, лібідо, ерекцію, пролонгацію статевого акту, забудеш про проблеми чоловічого здоров’я!

Майстер-клас для чоловіків, які хочуть:

  • отримати потужну енергію у досягненні цілей та завдань;
  • підняти рівень самооцінки до максимального потенціалу;
  • стати обраним та найкращим коханцем;
  • зміцнити та зберегти потенцію, ерекцію та пролонгацію статевого акту у будь-якому віці;
  • дізнатися секрети сексуального ДАО та навчитися застосовувати їх на практиці
  • подбає про сексуальне здоров’я

Заняття з імфітнесу для чоловіків

  • консультація тренера з чоловічого імфітнесу, сексолога
  • разове заняття
  • курс індивідуальних занять