Відеокурс Кунілінгус – мистецтво прелюдії зібрав найкращий навчальний матеріал для тих чоловіків, які хочуть стати неперевершеними коханцями. Куні один із найприємніших видів сексуальної насолоди, а оральні ласки приносять чуттєве задоволення і чоловікам, і жінкам.
Кунілінгус (лат. cunnus – зовнішні жіночі статеві органи + лат. lingo – лизати), форма орального сексу, сексуального збудження жінки шляхом впливу на зовнішні статеві органи губами, язиком або зубами.

Сумно, але факт: як показали багато чисельні опитування все ж таки чоловіки скептично ставляться до практики кунілінгуса, опитування жінок показало, що 85% не задоволені якістю орального сексу. Одна із проблем від переконання чоловіків, що наявність кунілінгуса = 100% оргазм. але так буває лише у фільмах із трьома «Х». Багато жінок просто мовчать про те, як зробити їм приємно, аби не скривдити партнера.  Хоча б тому, що самі себе погано знають. В інтернеті можна знайти те, що овіяне міфами та брихнею про розміри статевого органу,  чоловіків. Про тривалість фрікційного періоду годинами, різні «Охи» «зітхання» та інше.

По проходженнКунілінгус мистецтво мануальних ласкю тренінгу Ви досконало навчитеся радувати свою улюблену майстерним кунілінгусом та мануальними ласками. Насичене інтимне життя винесе ваше сімейне життя на абсолютно новий рівень стосунків та довіри. ПІсял відеокурсу ти просунешся від Basic User до Proficiency, дізнаєшся таємниці Даоського куні. Також відкриєш у собі талант вигадувати техніки самостійно, крутого міксу тих технік, які дамо тобі ми.

Будьте сміливішими і довіртеся нашим професіоналам!

В відеотренінг входять наступні відео:

  1. Кунілінгу – норма чи відхилення
  2. Як правильно виконувати Кунілінгус
  3. Поцілунок Ероса – мистецтво виконання правил
  4. Техніки кунілінгусу
  5. Практтичний урок від Медісон Янг
  6. Практичний урок “Мистецтво прелюдіїї коханців”

В подарунок ви отримаєте електронну книгу “Кунілінгус – сексуальне керівництво”

Додаткова інформація щодо запису Поцілунок Ероса. Кунілінгус – мистецтво прелюдії

Вартість:1800 грн.
Строк – 3 місяці
Відеотренінг розроблений та  записаний ведучими спеціалістами Міжнародної Федерації Імфітнесу, Сексологів та Секс-коучів.

Також Ви можете взяти участь у живому тренінгу
Поцілунок Ероса. Кунілінгус – мистецтво прелюдії

Залишити заявку на покупку відеотренінгу Кунілінгус – мистецтво прелюдії