Курс

Вагітність та пологи у житті кожної людини – це диво, божий дар. Для деяких із нас ці процеси протікають у почуттях комфорту та гармонії, але, на жаль, далеко не завжди. Іноді насолодитися радістю виношування та народження малюка нам заважає страх перед невідомістю, наші помилки та інертність системи охорони здоров’я.

Підготовка до пологів – це не тільки вибір пологового будинку та кольору дитячого ліжка. Навіть якщо не виникає жодних ускладнень, всі вагітності протікають по-своєму, і майже кожна ставить перед жінкою питання, про які вона раніше не думала.

Ми вас запрошуємо на майстер-клас на якому Ви отримаєте всю необхідну медичну інформацію: детально розглянемо кісткову, м’язову структури, про те, як розвивається малюк, про гормони та харчування, розвінчуємо багато міфів про вагітність, дізнаєтеся про всі зміни в організмі жінки і як ними взаємодіяти.

Особливу увагу ми приділимо тим методам природної допомоги, які допоможуть суттєво полегшити перебіг пологів — родові позиції, правильне дихання, масаж, навички розслаблення, підтримку партнера.

Додаткова інформація

Дні проведення: дізнаватися в адміністрації

Тривалість: 2 години

Формат проведення: online

Вартість: 200 грн

Реєстрація