Поняття імфітнесу як методики тренування інтимних м'язів жінок

Імфітнес (раніше Імбілдінг, за системою Вагітон) – методика тренування інтимних м’язів, за допомогою тренажерів та спеціальних практик Кегеля, ДАТ, йоги, тантри, танцю живота спрямовані на гармонізацію сексуальної сфери та жіночого здоров’я.

Результатом від занять імфітнесом є звільнення від сильного болю під час критичних днів. А також комплекс вправ цієї методики допоможе зачати, виносити і легше народити малюка, привести м’язи в тонус після пологів, без гормональних препаратів, відсунути настання клімаксу, позбутися стресового нетримання сечі, опущення матки та стінок піхви, запобігти запальним процесам та пухлинам. Крім усього цього, безперечно приємним бонусом стане те, що відчуття від сексу стануть яскравішими і у вас, і у партнера.

Імфітнес, крім того, що зібрав у своїй методиці найкраще з йоги, східних танців, тантри, кама-сутри, не мало взяв від давніх східних практик. Ще в ті часи жінки практикували мистецтво управління інтимними м’язами, використовуючи при цьому кам’яні та дерев’яні яйця, вигадували різні тренажери та способи тренування вагіни.

Основні напрямки роботи школи імфітнесу та материнства

З 2019 року, ще одним напрямком тренінгового центру «Формула Любові» є робота з жінками з підготовки до пологів та післяродове відновлення м’язів тазового дна.

Курс підвищення кваліфікації тренерів з жіночого імфітнесу

Під час вагітності відбуваються глобальні зміни всіх систем організму. Розуміючи механізм цих змін, їх вплив на самопочуття, біомеханіку тіла, можна допомогти жінці залишатися активною, бадьорою та повною сил протягом усієї вагітності, підготуватися до пологів та швидше відновитись у післяпологовий період.

Майстер-клас «Вагітність, як другий медовий місяць»

Підготовка до пологів включає кілька аспектів, однаково важливих як благополучного перебігу вагітності, так майбутніх пологів. Ви повинні чітко розуміти, що відбувається на кожному етапі, як на це правильно реагувати, а також якими можуть бути наслідки тих чи інших реакцій. Тому і мама, і малюк мають бути готові до пологів — не лише фізично, а й психологічно.

Заняття імфітнесом: підготовка до пологів та післяродове відновлення

Основа життя — рух, тому він потрібний вагітним насамперед. Саме рухова активність сприяє правильному формуванню дитини, готує організм дитини та матері до майбутніх пологів. Пологи — це дуже інтенсивна робота м’язів, спочатку лише гладких м’язових волокон, які управляються свідомістю, та був — й інших, скелетних, які підвладні свідомості. Тому м’язи, що беруть участь у родовій діяльності, а також серцево-судинна система у майбутніх мам мають бути розвинені дуже добре