Курс

Sekretnaya-gimnastika-geyshi1-300x225
Имфитнес. Секреты Великих Любовниц

Імфітнес. Секрети Великих Коханок. А чи знаєте Ви, що мистецтво керувати інтимними м’язами в давнину було таємницею Великих Коханок? Про мистецтво кохання японських гейш, тайських спокусниць, грецьких гетер, версальських куртизанок, язичницьких слов’янських чарівниць складаються легенди, пишуться книги, знімаються фільми. Їхнє вміння керувати інтимними м’язами зараховувало їх до розряду обраних, оскільки секрети таїнства любові зберігалися і передавалися з покоління до покоління дбайливо і старанно. Близькість з такою жрицею кохання була незабутня

Приходь на МК Імфітнес. Секрети Великих Коханок!

Чи знаєш ти, що «Формула Любові» — це першоджерело сучасного Імфітнесу за системою Вагітон (імбілдінгу) в Україні?

Ми працюємо понад 15 років у цьому напрямі!

Ми стали визнаними лідерами в Імфітнесі система Вагітон (імбілдинг)!

У тебе з’явилася можливість відвідати наш ексклюзивний майстер-клас з Імфітнесу та дізнатися з перших вуст, без міфів та спекуляцій, у професіоналів Міжнародної Федерації Імфітнесу (МФІСС) жіночі сакральні секрети сексуальності!

Нині відкривають багато різних сумнівних шкіл імбілдингу, імфітнесу, вумбілдингу.

Не потрап у «групу ризику», довірившись так званим «професіоналам» та їхнім порожнім обіцянкам!

Не зашкодь собі! Ми стикалися не раз із «результатами» тренувань вумбілдингом або іншими «авторськими методиками»: опущення, нетримання сечі, зростання фіброміом та ін.

Вибирай професіоналів!

Секс – одна з базових, фундаментальних засад сімейних відносин. Вміння займатися Любов’ю – найбільше мистецтво, відоме з давніх-давен!

Охоронцями знань про мистецтво кохання на Сході, в Японії, Греції, Китаї, Індії були гейші, танцівниці, гетери, професія яких вважалася елітарною. Особлива увага приділялася імфітнесу – технікам володіння та управління інтимними м’язами.

Секрети великих коханок стануть доступними і тобі!

Ти навчишся бути сексуально привабливою, а в сексі будеш краще за будь-яку гейшу!

Твоє життя зміниться на краще!

Але перш, ніж зробити свій вибір, зареєструйся та відвідай наш майстер-клас з Імфітнесу!

Презентація у центрі "Формула кохання" Імфітнес. Секрети Великих Коханок

Наприкінці ти побачиш те, що ніколи не бачила раніше — ексклюзивні відеоматеріали, що демонструють можливості Імфітнесу, які можуть бути доступні і тобі.

ТАК Ж ТИ МОЖЕШ ПІДПИСАТИСЯ НА КАНАЛ ФЕДЕРАЦІЇ, ДЕ ЗБІРАНО БІЛЬШЕ 150 ВІДЕО З ІМФІТНЕСУ, СЕКСОЛОГІЇ І СЕКС-КОУЧИНГУ.

Ось це і є Імфітнес. Секрети Великих Коханок!

ЗАВДАЙТЕ СЕБЕ КІЛЬКА ПИТАНЬ І ДАЙТЕ НА НИХ ЧЕСНУ ВІДПОВІДЬ:

 • Чи все влаштовує мене у сексуальних стосунках із коханим?
 • Чи повністю я пізнала і розкрила свою сексуальність, дану мені від природи
 • Чи повністю я знаю себе в сексуальному плані, який мій оргазм, що таке оргазм і навіщо він мені потрібний?
 • Чи знаю я як народити, уникнувши болю та травм?
 • Чи можу завагітніти, якщо лікарі сумніваються?
 • Чи можу я залишатися здоровою жінкою, і чи знаю я як попереджати і навіть лікувати жіночі гінекологічні захворювання без скальпеля, ін’єкцій та пігулок?
 • Чи знаю я як зберегти своє сексуальне бажання та залишатися сексуально бажаною для свого коханого до глибокої старості?
 • Якщо ви коли-небудь замислювалися над такими питаннями, у вас є унікальна можливість відвідати цей майстер-клас і багато чого зрозуміти про себе, для себе, а також про нього. Секрети Великих Коханок можуть стати доступними Вам!
 1. У ході майстер-класу ви дізнаєтеся багато цікавого про історію імбілдингу, тренажерів, методики. Протягом усього майстер-класу демонструватимуться відеоролики. Деякі сакральні техніки, що виконуються східними жрицями кохання, демонструватимуться інструкторами наживо.
 2. Також у ході майстер-класу вами будуть відпрацьовувати деякі техніки імбілдингу, які не вимагають застосування тренажерів.
 3. А на завершення ви побачите те, що ніколи не бачили раніше – ексклюзивні відеоматеріали з технік володіння інтимними м’язами інструкторами Центру гармонійного розвитку «Формул кохання» (Міжнародної Федерації Імфітнесу).

Відгуки клієнтів про Імфітнес

Відгуки лікарів про Імфітнес

Реєстрація