Рефлекс-оргазм – це енергетична вправа-медитація, розроблена австрійським психотерапевтом Вільгельмом Райхом.

Рефлекс-оргазм – це енергетична вправа-медитація, розроблена австрійським психотерапевтом Вільгельмом Райхом.

Ця практика допомагає зняти блоки та звільнити напруги першого та другого енергетичних центрів (чакр) жінки. Після чого тіло занурюється у максимальне розслаблення. Це термін Вільгельма Райха

Рефлекс оргам
В відеокурс входять наступні матеріали:

  1. Історія виникнення практики Рефлекс-оргам.
  2. Відео “Рефлекс-оргазм”- підготовка і загальні правила”
  3. Відео “5 стадій і секрети Рефлекс-оргазму”
  4. Відео “Практичний урок Рефлекс-оргам”

 

 

 

 

З допомогою відеокурса  Ви будите дивитись, вивчати,
відпрацьовувати різні вправи та техніки

У ході клінічної практики він виявив у тілі наявність енергії, класифікував її як біологічну (або сексуальну) та назвав органом. Він вірив, що оргазм є основою всього живого у Всесвіті. На основі цього Райх створив новий і дуже перспективний напрямок психотерапії. Цінність цієї практики усвідомлюється тільки зараз.

Рефлекс-оргазм: одна із вправ

 


Також Ви можете пройти живий тренінг он/офлайн 

Реєстрація на тренінг

Рефлекс-оргазмПсихологічні проблеми (за Вільгельмом Райхом) — наслідок застою в організмі органу. Подібний застій виникає в процесі соціалізації дитини та призводить до появи енергетичних блоків на м’язах. Спроби зупинити енергію відбуваються у зв’язку з обумовленостями раннього дитинства через природну і розумну потребу кожного організму зберегти своє життя.

Дитина, яка росте в будинку, де вираження будь-яких почуттів просто не терплять і не дозволяють, вчиться не висловлювати їх, для того, щоб завоювати прихильність батьків. Блокуючи будь-яке неприпустиме у ній почуття і стримуючи енергію, дитина поступово стає енергетичним і емоційним калікою.

Напруга, стаючи хронічною, ще більше обмежує вільний рух енергетичних потоків. Рано чи пізно воно призводить до утворення «м’язового панцира», що створює сприятливий ґрунт у розвиток невротичного характеру, оскільки припиняється природна емоційна діяльність людини.

Вільгельм Райх розробив ряд технік, що дозволяють розблокувати ці тілесні затискачі, внаслідок чого енергія знову починає рухатися природним чином, дозволяючи людині відчувати себе живою і вільною.

Однією з таких технік є «Рефлекс оргазму», заснований на відкритій Райхом «Формулі оргазму». Вивчаючи енергетичні процеси в тілі, виявилося, що більшість людей мають проблеми з накопиченням заряду і розрядкою. Взаємодіючи у соціумі, протягом дня ми накопичуємо надлишковий заряд негативної чи позитивної енергії. Природною розрядкою якого є оргазмічна хвиля, що приносить глибоке емоційне та фізичне розслаблення.

Додаткова інформація

Вартість відеокурсу: 800 грн.

Тренінг-практикум проводять Сертифіковані Секс-коучі Міжнародної Федераціїї тренерів з Імфітнесу, Сексологів та Секс-коучів.

Залишити заявку на покупку тренінгу