Курс

Мужской имбилдинг

ЩО ТАКЕ ЧОЛОВІЧИЙ ІМБІЛДИНГ (ІМФІТНЕС)?
Ти, напевно, здогадуєшся, що жінки ставлять знак рівності між мужністю та сексуальністю? Один із існуючих міфів говорить: мужній означає сексуальний!

І як часто одне не відповідає іншому! Якщо у ліжку чоловік не виправдовує очікування жінки, він у її очах перестає бути мужнім.
Тому, нічого так не робить чоловіка по-справжньому мужнім, як визнання жінкою його своїм найкращим коханцем.

Чоловічий Імбілдинг – це методика тренувань м’язів тазового дна. В основі сучасного чоловічого Імфітнесу (Імбілдингу) є даоські сексуальні практики  з застосуванням енергетичних практик, тренування пл методиці Кегеля, розвиток діафрагмального дихання і робота з діафрагмаю, фізичні вправи, Карсай масаж,  а також велику частку в методиці складає тренування на спеціальних тренажерах Кегеля:

Тренажер Кегеля для чоловіків  Hnj-300
Тренажер Кегеля для чоловіків Kgoal Boost.                                            Апарат Кегеля для чоловіків Vigor Care                                                Тренажер Кегеля Kegel Wave

Індивідуальні заняття з імфітнесу для чоловіків (імбілдінгу) – це комплекс даоських сексуальних практик, вправ Кегеля, Карсай масажу, енергетичних, дихальних, фізичних вправ з тренуваннями на тренажерах  Кегеля для чоловіків.

Методика пробуджує та прокачує сексуальну енергію по всьому тілу, підвищує потенцію, сексуальну активність та чоловічу силу.

Індивідуальні заняття з чоловічого імфітнесу допоможуть тобі:

 1 – підвищити потенцію
 2 – покращити ерекцію
 3 – керувати тривалістю статевого акту
 4 – запобігти проблемам з чоловічим здоров’ям: простатит, цистит, запальні процеси сечостатевої системи, геморой, аденома простати
5 – підвищити фертильність: якість сперматозоїдів

Ще — підвищити рівень самооцінки та опрацювати психологічні блоки

Мужской Имбилдинг

Індивідуальні заняття з чоловічого імфітнесу проходять з автором запатентованої методики Дмитром Олександровим та тренером фізіотерапевтом Оксаною Лугвіщик в форматі оф/онлайн

Чоловіча сексуальність і імфітнес

Індивідуальні заняття з імфітнесу для чоловіків (імбілдінгу) проводить автор запатентованої методики, Сертифікований спеціалість з чоловічого Імфітнесу, психолог, секс-коуч  Дмитро Олександров  та Сертифікований Секс-коуч,  тренер з чоловічого Імбілднгу, фізіотерапевт Оксана Лугвіщик

Запатентована авторська програма з чоловічого імбілдингу реально працююча та результативна! Вже сотні чоловіків відчули її результати. Ти й сам це можеш відчути та оцінити одразу ж після першого заняття!
Методика пробуджує та прокачує сексуальну енергію по всьому тілу, підвищує потенцію, сексуальну активність та чоловічу силу.

Мужской Имбилдинг Методическое пособие

Мужской Имбилдинг: демонстрація деяких вправ

Достатньо причин, щоб почати займатися чоловічим Імфітнесом (імбілдингом)? М

Ми впевнені, що ти:

  • Готовий підняти рівень тестостерона ідосягати в житті поставлениї цілей

  • Захочеш дізнатися більше про свою та її сексуальність

  • Зможеш ще більше зміцнити свою потенцію та самооцінку

  • Станеш для неї  Кращим коханцем, Єдиним і Незабутнім та збережеш свою чоловічу силу до глибокої старості

  • Уникнеш проблем із чоловічим здоров’ям
Мужской имбилдинг

Запатентована авторська програма з чоловічого імбілдингу реально працююча та результативна!                                                                                                  За 10 років  вже тисячі чоловіків відчули її результати. Ти й сам це можеш відчути та оцінити одразу ж після першого заняття!  Заняття проводять Сертифіковані тренери з чоловічого імбілдингу МФІСС.

Мужской Имбилдинг

Знайомство з чоловічим імбілдингом та тренажером Кегеля на каналі 1+1 ТСН

ВІДГУКИ

Додаткова інформація з індивідуальних занять з імфітнесу

  • Кількість індивідуальних занять: 8 
  • Графік занять складається індивідуально, враховуючи графік клієнта та викладача.
  • Тривалість кожного заняття: 1 година 30 хв.
  • Тривалість курсу: від 2 місяців до 2.5 місяців.
  • Вартість курсу: 7800 грн

Реєстрація