У методиці за програмою чоловічого імфітнесу ми використовуємо спеціальні тренажери Кегеля для чоловіків “ANY-KEGEL” (Magic-Care), “KEGEL-IMFITNESS”, “KEGEL-DOZA”. Завдяки тренуванням відбувається швидке зміцнення, накачування та розвиток інтимних м’язів, що відповідають за лібідо, потенцію, ерекцію, контроль сім’явиверження, якість оргазмів, профілактику та лікування сексуальних дисфункцій, простатиту та дітородну функцію.

Ми допоможемо Вам:

  1. Підвищити лібідо, покращити ерекцію, пролонгувати статевий акт, розширити свої можливості у сексуальній сфері.
  2. Зміцнити чоловіче здоров’я, позбавитися простатиту, аденоми простати, прибрати застійні явища в малому тазі.
  3. Підняти рівень енергії якщо накопичилася втома та апатія.

В результаті численних зарубіжних медичних досліджень доведено, що тренування м’язів тазового дна дає чоловікам разючий ефект: зростає сексуальна та життєва енергія, підвищується ерекція та твердість статевого члена, збільшується час статевого акту. Додатково під час тренування підвищується циркуляція крові та лімфи в ділянці сечостатевих органів, відповідно зростає місцевий імунітет, відновлюється сексуальне здоров’я, а багато чоловічих проблем просто зникають. У чоловіків паралельно відбувається стимуляція передміхурової залози (масаж простати) та потужний викид гормонів у кров.Подібна практика дозволяє зберегти сексуальне здоров’я до глибокої старості і загальне тло енергетичного стану при цьому залишається дуже високим.

Як тренувати м'язи тазового дна, використовуючи спеціальні тренажери Кегеля для чоловіків?

Регулярні та системні виконання вправи Кегеля, використовуючи тренажер Кегеля для чоловіків Any-Kegel–300, підвищують рівень тестостерону, і це забезпечує вам відмінне лібідо та сексуальне здоров’я. Давно відомо, що низьким рівнем тестостерону реалізується лише 30% чоловічого природного потенціалу.

Також ви придбаєте здорові, керовані та міцні та інтимні м’язи, які покращать вашу ерекцію та допоможуть у пролонгації статевого акту. Ви зможете позбутися проблем з простатою, займаючись на тренажері усього 10 хвилин на день, роблячи прости вправи Кегеля. Також у організмі підвищиться рівень тестостерону та покращиться ерекція!

Виконуючи вправи протягом 2-3 місяців ви зможете управляти тривалістю статевого акту та пролонгувати статевий акт до бажаного.

Сідаючи на тренажер Кегеля для чоловіків, Ви берете до рук дисплей. Висувний упор тренажера, що контактує з м’язами тазового дна, надаючи на них потрібний тиск (для занять одяг знімати не потрібно). На дисплеї, залежно від вибраної програми тренування, дається сигнал, коли потрібно стискати і розслаблювати м’язи. Сила стискання вимірюється сенсором, вбудованим в упор, і виводиться на дисплей приладу.

В результаті тренувань, інтенсивних пікових навантажень інтимні м’язи починають відновлюватися і рости. Залежно від натренованості м’язів у тренажери передбачено 10 рівнів сили, а також на кожному рівні 3 варіанти складності.

Зворотний зв’язок на дисплеї – важливий елемент. Коли побачите на дисплеї прогрес своїх тренувань роботи, мотивація зросте. Це призведе до швидкого отримання нпйкращого результату.

Що дають тренування на тренажері Any Kegel

-ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТУ

Як відомо, причиною простатиту є потрапляння інфекційних мікроорганізмів у простату та їх подальший розвиток, що викликає запалення. Цьому значною мірою супроводжує ослаблений локальний імунітет, викликаний поганою циркуляцією крові та малорухливим способом життя. Організм не може впоратися із інфекцією самостійно.

ПРОДОВЖЕННЯ ПОЛОВОГО АКТУ, ПОБІВАННЯ ВІД ПЕРЕДЧАСОВОЇ ЕЯКУЛЯЦІЇ

Відповідно до досліджень – середня тривалість статевого акту від запровадження статевого члена до еякуляції 2 хвилини 23 секунди. Еякуляція, що настала раніше однієї хвилини на початок акта, вважається передчасною. Встановлено, що причиною передчасного сім’явипорскування є слабо розвинені ЛК та ЛП-м’язи.

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНІКИ МНОЖИННИХ ОРГАЗМІВ

Суть багатьох оргазмів полягає в тому, що чоловік послідовно може переживати багато оргазмів поспіль, без втрати ерекції. Це стає можливим завдяки тому, що в момент початку оргазму накачаною ЛК-м’язом перетискаються насінні протоки. Відбувається так зване відділення оргазму від еякуляції, тобто ви відчуваєте оргазмічні відчуття, а еякуляції не відбувається.

СТАТИ НЕЗАБУТНІМ СЕКСУАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ

Давайте спочатку спробуємо відповісти – Хто він, цей незабутній сексуальний партнер, який жінки кажуть “Мені з тобою було так добре, як ні з ким іншим”. Природно, що ця людина стежить за своїм тілом і формою, має любовні секрети і техніки і досить добре розуміється на жіночій психології. Так ось, займаючись на тренажері, ви підвищите потенціал свого тіла (сексуальну витримку, силу ерекції).

Якщо у Вас є сумніви щодо запропонованої технології – радимо вам ще раз уважно перечитати та проаналізувати даний матеріал. Адже прилад справді є дуже ефективним інструментом, який може стати одним із ваших найкращих придбань.

Сертифікація Тренажеру Кегеля для чоловіків "ANY KEGEL-300" (Magic Care)
Відео про тренажер "ANY KEGEL" (Magic-care)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *