Ольга

Дякую команді Pelvifine за такий чудовий винахід. У 30 років, після 12 років активного статевого життя я нарешті зазнала вагінального оргазму! Шлях до нього був довгий і витийуватий: різні чоловіки, сексуальні іграшки, походи до сексолога – і ось одного разу я прийшла до думки, і це виявилося вірним рішенням! Місяць я помучився з кульками, а потім купила Pelvifine! Він не вимагає концентрації, з ним не треба ходити весь день і напружувати-напружувати-напружувати. Перші звістки успіху я помітила через місяць – покращилася чутливість, а через 5 місяців занять по 25 хвилин на день, десь 25 днів на місяць, відбулося найбільше в моєму житті диво – вагінальний оргазм!

Аліна

Все життя займалася спортом і мала підтягнуту фігуру, але після 35 почала трохи “писатися”, коли сміюся, а потім і зовсім помітила що “підтікаю”. Замовила Pelvifine за порадою подруги, проблема вирішилася через 3 тижні, але я продовжую займатися 1-2 рази на тиждень для підтримки тонусу м’язів.

Марина

Ніколи не думала, що в мене щось не так з цим, але одного разу мій новий хлопець обмовився, що мої м’язи не натреновані і слабкі, порівнював з іншою дівчиною. З ним ми розлучилися з іншої причини, але його слова не виходили з голови, я закомплексувала. Вирішила серйозно зайнятися вумбілдінгом Pelvifine тренажер мені порекомендували на семінарі для жінок. Через півроку я позбулася комплексів, а зараз взагалі почуваюся гейшою і радую чоловіка. Дякую!

Євгенія

Мені не подобалися мої відчуття після пологів, все було як у вульгарних анекдотах про жінок, які народжували. Спершу я намагалася вирішити питання вагінальними кульками, але вони вимагали дуже багато часу. Тренажер Pelvifine допоміг мені за півтора місяці, і це не “ефект плацебо”, він реально працює більше у мене немає комплексів!