Школа секс-коучів та сексологів

Трохи про секс-коучинг та сексологію

Основи сексології та секс-коучингу було закладено ще у давніх текстах та літературі. Досить згадати давньоіндійську працю «Кама-сутра», а також давньогрецький «Бенкет» Платона, «Науку кохання» Овідія або давньоарабський епос «Запашний сад». 

Основні напрямки нашої роботи в сфері сексології і секс-коучингу

1. Курс підготовки Сертифікованих секс-коучів

2. Курс підготовки Сертифікованих сексологів-консультантів у сфері інтимного здоров'я

     Сексолог це загальне поняття спрофесії. Це як лікар, але лікар взагальному поняітті. Але є різні лікарі. Це  гінекологи, офтальмологи, урологи, педітри та інші.  Тобто є різна спеціалізація. Це також стосується і сексологів. В залежності від того в якій сфері працює сексолог: сексолог-психолог, сексопатолог, дитяча сексологія, сексолог -криміналіст та інше.
Тобто спеціалізація сексолога  залежить  від того в якій сфері навчався та працює сексолог. 

     Ми готуємо сексологів -консультантів в сфері інтимного здоровя. Тому, базовим курсом є загальна сексологія, основана на жіночому та чоловічому Імфітнесі.

     Наші студенти на протязі 3-х місяців проходять базовий курс по сексологіїї. В цей же період проходять практичний курс по Імфітнесу та семінари  по основам анатоміїї, гінекології та методології Імфітнесу. Також працюють з тренажерами, які є в сучасному світі.