Курс

Мануальні (ручні) техніки можуть бути прелюдією, а можуть бути і самостійним видом $ек$а, причому навіть без додаткових девайсів. Достатньо ваших рук, мастила, знань та навичок.

Мануальні (ручні) техніки дозволяють жінці максимально керувати ситуацією. За допомогою рук можна посилювати ерекцію, прискорювати чи, навпаки, віддаляти оргазм партнера – це потужний інструмент управління задоволенням чоловіка. У ваших ніжних ручках чоловік може повністю розслабитися та зосередитись на своїх відчуттях.

 

Мануальні (ручні) техніки – це інші, зовсім яскраві емоційні відчуття. Якщо ви знаєте ерогенні зони чоловіка і як їх грамотно стимулювати, як виводити чоловіка на пік емоцій та відчуттів, то мануальний секс виступить не лише варіантом різноманітності, він виступить колосальним варіантом вражень, нового, смачного відчуття.

Масаж Лінгама – це повна довіра партнеру!

Після навчання, учасники тренінгу вміють правильно підбирати техніки для свого партнера, розуміючи, які з них його збуджують, збільшують ерекцію, які утримують на піку, а які доводять до оргазму.

Якого ефекту ви досягнете, зробивши чоловікові масаж Лінгама:

  • вразите чоловіка – це дуже красиві різноманітні рухи руками, чуттєві та збуджуючі;
  • ви будете ніби диригент управляти задоволенням чоловіка, при цьому достатньо ваших рук та знань технік; ви зможете посилити чи послабити збудження та ерекцію, прискорити чи, навпаки, віддалити оргазм партнера;
  • чоловік довіриться і відкриється вам, масаж зосереджує чоловіка на відчуттях, а ви під час масажу отримуєте заряд енергії та збудження.
  •  

Чому жінки навчаються на тренінгу:

  • де знаходяться ерогенні зони на тілі чоловіка, області геніталій; як правильно їх стимулювати для посилення збудження, які зони впливати, щоб пролонгувати чи утримати партнера на піку його порушення, довести до оргазму;
  • мануальним (ручним) технікам стимуляції геніталій;
  • як стимулювати спеціальні зони – G; як робити правильно найінтимніший масаж простати, щоб чоловік отримав найяскравіший оргазм (G);
  • правильно складати мікс із пройдених технік для свого чоловіка.

Ніщо так не зближує пару як чуттєвий дотик. Це прояв почуттів до чоловіка, повне прийняття чоловіка, це різноманітність, це найяскравіший оргазм, який чоловік отримує за стимуляції простати.

Цей тренінг я проводжу для жінок та чоловіків конфіденційно та комфортно!

Реєстрація